Maak kennis met onze adviseurs

De medewerkers van BeteoR vinden hun passie bij mensen in organisaties. Door mensen te helpen gelukkiger in hun werkomgeving te worden. Door werk beter te combineren met een leven lang leren, in duurzame organisaties.

Ben je benieuwd naar wat onze adviseurs voor jou kunnen betekenen? Neem contact met ons op!

Jaap Engbers

Directeur jaap.engbers@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Erwin van Rooijen

Directeur office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Henk van der Tas

Directeur henk.van.der.tas@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Rick Steur

Senior adviseur rick.steur@beteor.nl + 31 (0) 40 24 64 900

Sjoerd Molenaar

Senior adviseur sjoerd.molenaar@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Bart Visser

Senior adviseur bart.visser@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Marianne van Rossum

Senior adviseur marianne.van.rossum@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Ernie Baelde

Senior adviseur ernie.baelde@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Diem Wolff

Senior adviseur diem.wolff@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Hans van Poppel

Senior adviseur & onderzoeker hans.van.poppel@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Monique Nijhuis

Senior adviseur monique.nijhuis@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Andrew Hall

Senior adviseur andrew.hall@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 777

Frank Lambriks

Senior adviseur frank.lambriks@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Martijn Visser

Senior adviseur martijn.visser@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Jan de Boom

Senior adviseur jan.de.boom@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

dr. Emile Jeuken

adviseur & onderzoeker emile.jeuken@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Kees Hoefnagel

Senior adviseur kees.hoefnagel@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Maaike Klugkist – van Beveren

Adviseur maaike.van.beveren@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

René van den Heuvel

Acteur/ trainer rene.van.den.heuvel@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Kelly Hoeks

Online marketeer kelly.hoeks@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Laura van Esch

Manager Office & Project Support A.I. laura.van.esch@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Lidian Amalo – Reemers

Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Desiree Janssen

Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Astrid Hazenveld

Manager Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Kees Blokland

Associé kees.blokland@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Peter Overgaauw

Associé peter.overgaauw@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Lydia van Deelen

Associé lydia.van.deelen@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Robert Mentink

Managing partner BeteoR & Mentink robert.mentink@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900