Maak kennis met onze collega's

De medewerkers van Beteor vinden hun passie bij mensen in organisaties. Door mensen te helpen gelukkiger in hun werkomgeving te worden. Door werk beter te combineren met een leven lang leren, in duurzame organisaties.

Jaap Engbers

Directeur jaap.engbers@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Gerton Dekkers

Directeur gerton.dekkers@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Henk van der Tas

Directeur henk.van.der.tas@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Sjoerd Molenaar

Adviseur sjoerd.molenaar@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Rick Steur

Adviseur rick.steur@beteor.nl + 31 (0) 40 24 64 900

Bart Visser

Adviseur bart.visser@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Maarten Verkerk

Adviseur maarten.verkerk@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Ernie Baelde

Adviseur ernie.baelde@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Diem Wolff

Adviseur diem.wolff@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Frank Lambriks

Adviseur frank.lambriks@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Martijn Visser

Adviseur martijn.visser@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Kees Hoefnagel

Adviseur kees.hoefnagel@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Miriam Valk – Koenders

Adviseur miriam.koenders@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Kees Blokland

Adviseur kees.blokland@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Antonet Provoost

Adviseur antonet.provoost@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

René van den Heuvel

Acteur/ trainer rene.van.den.heuvel@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Kelly Hoeks

Marketeer kelly.hoeks@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Laura van Esch

Manager Office & Project Support laura.van.esch@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Desiree Janssen

Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Debbie Coolen

Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Jeanette Mulders

Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Annemarie de Hollander

Office & Project Support office@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Lydia van Deelen

Associé lydia.van.deelen@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Carla Grootjen

Associé carla.grootjen@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900

Gea Spaans

Associé gea.spaans@beteor.nl +31 (0) 40 24 64 900